Описание товара

BioTech Creatine Phosphate 5000 Основним постачальником енергії в організмі є АТФ (аденозин трифосфат). При руйнуванні молекули АТФ звільняється деяка кількість енергії, яка використовується для фізичної роботи. У результаті молекула АТФ втрачає один атом фосфату й виходить молекула АДФ (аденозина дифосфату), яку можна вважати більш слабким варіантом молекули АТФ.
На жаль, власних запасів АТФ в організмі може вистачити тільки на кілька секунд роботи. Таким чином, при тривалій роботі запаси АТФ повинні безупинно поповнюватися. Один із шляхів, якими організм відновляє запаси АТФ – використання іншої молекули, креатину фосфату.
Використання креатину ( у вигляді креатину фосфату) є основним способом, яким організм поповнює власні запаси АТФ під час інтенсивної нетривалої роботи (наприклад, спринт або підняття ваги).
Побічних ефектів не помічено, але креатин ще мало вивчений і точно тут сказати нічого не можна. Hовачкам він усяко не потрібен.Фосфат креатина 5000 буде постачати Вас энергією, збереженою в мязах!


Дополнительная информация

Содержание одной порции

Фасовка300 грамм
Порций в упаковке60
Рекомендации по применениюВ дні тренувань 4 порції за 20хв до тренування, в дні овідпочинку - 2 порції.
Дополнительная информация
Название товараКреатин BioTech USA Creatine Phosphate 300 грамм
Форма выпускаПорошок
Состав

Предостережение

Продукт не является лекарственным средством. Не рекомендуем использовать продукцию лицам, не достигшим 18 лет. Перед началом приема любого продукта обязательно проконсультируйтесь у специалиста!
ПроизводительBioTech USA
Страна производительВенгрия
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар:Креатин BioTech USA Creatine Phosphate 300 грамм
Ваша оценка
Задайте Ваш Вопрос
Напишите нам и мы ответим так быстро, как только сможем.
Обычно с этим товаром покупают
  • Общая стоимость